screenshot
50 OZLIJEĐENIH

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 07. veljača 2017. 16:31

Utakmice u Južnoj Americi često su igrane u poprilično vrućoj atmosferi, no na susretu Barcelone i Macare očito je i prekipjelo.

Igrala se tek 11. minuta utakmice drugog kola ekvadorskog prvenstva kada je izbila masovna tučnjava na tribinama stadiona Monumental.

Na tribinama su se potezali i noževi, a epilog je 50 ozlijeđenih i posječenih koji su hitno hospitalizirani.

U jednom je trenutku veći dio navijača bio pritisnut uz ogradu i malo je nedostajalo da se ponove krvave scene prošlosti iz Europe, no srećom nije bilo mrtvih.

Utakmica je prekinuta i odigrana dan kasnije pred praznim tribinama. Završilo je 1:1. Povela je Barcelona golom Alveza u 15., izjednačio je Tevez iz penala u 29. minuti...

02. svibanj 2024 14:19