Damir Krajac / CROPIX / CROPIX
KHL LIGA

MEDVEŠČAK GLATKO PORAŽEN U VLADIVOSTOKU Druga trećina 'pokopala' je ambicije zagrebačkog sastava

Piše: HinaObjavljeno: 24. siječanj 2017. 14:44

Hokejaši Medveščaka izgubili su u utorak u Vladivostoku gdje ih je domaći Admiral pobijedio sa 4-1 (1-0, 3-1, 0-0).

Poveli su domaćini pogotkom Roberta Saboilića u 8.44 minuti. Nakon toga na početku druge trećine za Medveščak izjednačuje Lukas Lessio, ali minutu nakon njega u 22.08 minuti svoj drugi pogodak na utakmici postiže Sabolić i dovodi Admiral u vodstvo od 2-1. Do kraja druge trećine pala su još dva gola za Admiral, a strijelac oba pogotka je Palev Makarenko.

U zadnjoj trećini nije bilo golova.

Medveščak je sada na 11. mjestu KHL ljestvice sa 68 bodova i zaostaje deset bodova za osmoplasiranim Slovanom, zadnjom momčadi koja je osigurala doigravanje. Sljedeću utakmicu hokejaši Medveščaka igraju 26. siječnja protiv Amura iz Habarovska.

03. svibanj 2024 18:07