screenshot
ODLIČNE IGRE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 26. siječanj 2017. 14:59

U utakmici 23. kola prvenstva Belgije Lokeren i Gent su na Daknamstadionu odigrali bez pogodaka. Veznjak Lokerena Mario Tičinović i vratar Genta Lovre Kalinić odigrali su svih 90 minuta, dok je veznjak domaćih Nikola Jambor dvoboj pratio na klupi.

Gent je od 89. minute imao igrača manje jer je izravni crveni karton dobio veznjak Thibault De Smet, a u završnici susreta Kalinić je fantastičnom obranom udarca s desetak metara spasio Gent od poraza.

Ovim bodom Gent se nalazi na šestom mjestu sa 36 bodova, a Lokeren na desetom sa 25. U preostale tri odigrane utakmice Club Brugge i St. Truiden su kod kuće pobijedili Waasland-Beveren, odnosno Mechelen 2:1, dok je Anderlecht na gostovanju kod Westerloa pobijedio 4:2. Vodeći je Club Brugge sa 49 bodova, dva boda više od Anderlechta i tri od Waregema.

03. svibanj 2024 06:07