Reuters / Lee Smith Livepic / REUTERS
VRIJEDAN TRIJUMF

Piše: Toni RončevićObjavljeno: 26. siječanj 2017. 23:39

Iako je Hull pobijedio Manchester United 2:1 u uzvratnoj utakmici polufinala Liga kupa, u finale ide United zahvaljujući 2:0 pobjedi u prvoj utakmici.

Huddlestone je zabio u 35. minuti iz 11-erca za domaćina, ali Paul Pogba, plaćen rekordnih 105 milijuna eura prošlog ljeta, poravnava u 66. minuti i tu je praktično bio kraj svih dilema obzirom da je Hull morao zabiti još dva kako bi izborio produžetke (pravilo gola u gostima ne vrijedi u Liga kupu).

Zabili su jedan, strijelac je bio Niasse u 85. minuti, a Crveni vragovi će u finalu odmjeriti snage protiv Southamptona koji je jučer svladao Liverpool 1:0 i s ukupnih 2:0 uplovio u finale.

Tom Huddlestone Penalty Goal HD - Hull City 1-0... by Yoshiko-5

Paul Pogba Goal HD - Hull City 1-1 Manchester... by Live1Goals

19. svibanj 2024 20:58