Screenshot: Youtube
KAO IZ VIDEO-IGRE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. listopad 2017. 20:49

Sinoć je RB Leipzig upisao svoju premijernu pobjedu u Ligi prvaka. Na domaćem travnjaku njemački je viceprvak slavio s 3:2 protiv Porta i ispisao stranice klupske povijesti.

Svih pet golova postignuto je u prvom poluvremenu, a treći, pokazalo se i pobjednički gol za Leipzig zabio je mladi francuski napadač Jean-Kevin Augustin.

Tijekom cijelog susreta ovaj 20-godišnjak je demonstrirao impresivne vještine, a mnogi su s pravom najviše zapamtili njegov nevjerojatan potez iz 13. minute.

Tada je u jednom prodoru spektakularnim okretom prošao između dvojice igrača Porta, Marcana i Felipea.

Zaista impresivan potez, kao s video igre, potez koji se itekako isplati vidjeti i to nekoliko puta.

03. svibanj 2024 00:58