CROPIX
PLANET HRVATSKA

Piše: HinaObjavljeno: 29. listopad 2016. 01:12

Hrvatski nogometaš Josip Barišić bio je strijelac pobjedničkog pogotka za Piast iz Gliwica u 2:1 (1:0) domaćoj pobjedi protiv Bruk-Beta iz Termalice Nieciecze u susretu 14. kola poljskog prvenstva.

Barišić, koji je igrao do treće minute sudačke nadoknade, pogodio je za 2:1 u 65. minuti, a to mu je prvi ovosezonski pogodak.

30-godišnji hrvatski napadač je stasao u Osijeku za koji je od 2005. do 2011. upisao čak 126 nastupa i zabio 27 golova, a potom je igrao u Sloveniji, Splitu, nakratko ponovno u Osijeku da bi se prije godinu dana skrasio u Poljskoj.

Ovom pobjedom Piast je stigao u gornji dio ljestvice, trenutačno je osmi sa 17 bodova, dok je Bruk-Bet treći sa 24 boda, koliko ima i druga Jagiellonia iz Bialystoka.

Na vrhu je Lechia iz Gdanjska sa 28 bodova.

06. svibanj 2024 07:54