Screenshot: Twitter
3. KOLO EUROPSKE LIGE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. listopad 2017. 22:59

Nogometaši Arsenala pobijedili su Crvenu zvezdu s 1:0 u 3. kolu skupine H Europske lige na stadionu Rajko Mitić, popularnoj 'Marakani'.

Gol odluke postigao je Olivier Giroud u 85. minuti na spektakularan način, poluškaricama, leđima okrenut prema golu. Iako je igrao oslabljen, bez čak 15-orice igrača, Arsenal je potkraj susreta uspio doći do gola koji im je donio pobjedu.

Sjajnu akciju pokrenuo je Jack Wilshere, koji je prošao dvojicu suparničkih igrača, uposlio Thea Walcotta, ovaj je asistirao Giroudu, koji je maestralnim potezom šokirao tribine Marakane.

Arsenal je gol zabio s igračem više, budući je Crvena zvezda od 80. minute igrača bez isključenog Milana Rodića.

02. svibanj 2024 11:57