Screenshot: Reddit
SERIE A

Piše: HinaObjavljeno: 13. veljača 2017. 23:47

U posljednoj utakmici 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio i Milan remizirali su u Rimu sa 1:1.

Zadovoljniji ovakvim rezultatom svakako mogu biti u Milanu budući je Lazio imao vodstvo 1:0 od prve minute sudačke nadoknade prvog poluvremena nakon gola iz jedanaesterca Lucasa Biglije, kao i bolju igru. Prethodno je vratar Milana Donnarumma u kaznenom prostoru srušio Ciru Immobilea.

Međutim, rimski sastav nije uspio zabiti i drugi gol i prelomiti utakmicu, a kazna je uslijedila u 85. minuti kada je Suso lijepom solo-akcijom došao do izjednačenja.

Hrvatski veznjak Mario Pašalić odigrao je za Milan cijeli susret, dok je bivši vratar Rijeke Ivan Vargić po običaju bio na klupi za pričuve Lazija.