Maurizio Lagana/Getty Images / Getty Images
VRIJEME JE ZA ČISTKU

Piše: HinaObjavljeno: 30. listopad 2016. 23:43

Pred Frankom de Boerom novi je težak tjedan budući da će njegova trenerska sudbina ponovo biti pod povećalom.

Nerazzurri su kod Sampdorije doživjeli četvrti poraz (1:0) u posljednjih pet prvenstvenih utakmica i pitanje je hoće li De Boer dočekati četvrtak i utakmicu protiv Southamptona.

Pogodak odluke postigao je Fabio Quagliarella u 44. minuti. Ivan Brozović odigrao je cijelu utakmicu i pogodio gredu u 39. minuti, dok su Ivan Perišić i Ante Budimir dobili zadnjih 15-ak minuta. Taljanski mediji pišu kako je na pomolu novi 'slučaj Brozović', ali ovoga je puta De Boer navodno u svađi s Ivanom Perišićem, koji nije igrao protiv Torina, a protiv Sampdorije je dobio tek posljednjih 15-ak minuta.

Ova nedjelja ostat će upisan u povijesti Crotonea koji je ostvario prvu povijesnu pobjedu u Serie A. Do 2:0 protiv Chieva, momčad koju su u talijansku elitu uveli Jurić i Budimir, došla je golovima Trotte i Falcinellija u sudačkoj nadoknadi prvog i drugog poluvremena.