PRIJETI MU VISOKA KAZNA

Piše: Slaven KižlinObjavljeno: 20. veljača 2017. 16:07

Repovi utakmice Hertha - Bayern (1:1) dugo će se vući. Utakmica koja je odlučena u šestoj minuti sudačke nadoknade donijela je nakon tog pogotka Lewandowskog povišene tenzije.

Domaći su bili iznervirani duljinom nadoknade, ali još više činjenicom da sudac nije označio kraj nakon što isteklo predviđenih pet minuta. Nakon izjednačenja Lewandowskog došlo je do koškanja između igrača, na sreću brzo su se strasti smirile, ali na tribinama nije bilo tako.

Prilikom ulaska u tunele koji vodi prema svlačionice netko je pljunuo trenera gostiju Ancelottija. Talijan je potom pokazao srednji prst. Zanimljivo da je tunel odmah ispod loža u kojima sjede sponzori, pa je vjerojatno netko od njih krivac. Kazna prijeti sada i klubu, ali i Ancelottiju protiv kojeg je pokrenuta istraga Saveza.