Reuters / Dylan Martinez Livepic
25. KOLO

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 11. veljača 2017. 16:27

Odigrana je prva utakmica 25. kola Premiershipa između Arsenala i Hull Cityja na Emiratesu. Arsenal je slavio 2:0 golovima Alexisa Sancheza iz 34. minute i treće minute sudačke nadoknade.

Arsenalovci su imali puno sreće budući je čileanski napadač prvi gol zabio - rukom.

Nakon odbijanca neposredno u blizini gol crte Sanchez je zabio rukom, što usporena snimka jasno pokazuje, ali glavni sudac Mark Clattenburg to nije vidio, pa su uzaludni bili silni protesti igrača Hulla.

1-0 Alexis Sanchez Goal 11.02.2017 HD by dailyfootballkick

Na semaforu je stajalo 1:0 sve do sudačke nadoknade kada je Čileanac zabio svoj drugi gol iz jedanaesterca nakon igranja rukom Sama Clucasa.