Damir Krajac / CROPIX / CROPIX
DA JE MALO BOLJA DRUGA VOŽNJA...

JUNIORSKO SVJETSKO PRVESTVO U SKIJANJU Velika hrvatska nada Leona Popović deveta u veleslalomu

Piše: HinaObjavljeno: 12. ožujak 2017. 16:15

Mlada hrvatska skijašica Leona Popović je u veleslalomu koji je u nedjelju vožen u sklopu FIS Svjetskog prvenstva u Aareu zauzela 9.mjesto sa zaostatkom od 1.69 sekundi za pobjednicom utrke Talijankom Laurom Pirovano.

Popović je prvu vožnju završila na sedmom mjestu, dok joj je nešto slabija druga vožnja i 16. vrijeme u toj vožnji, donijelo na kraju deveto mjesto.

Drugo mjesto pripalo je Austrijanki Katharini Liensberger, a treće mjesto je osvojila njena sunarodnjakinja Chiara Mair.

Sutra je na programu utrka slaloma za žene u kojoj nastupa i Leona Popović te veleslalom za muškarce u kojem će Hrvatsku predstavljati Elias Kolega.

17. travanj 2024 17:53