Screenshot: Instagram
U SJAJNOJ FORMI

NAJPLAĆENIJI HRVATSKI NOGOMETAŠ TRPA KAO LUD Sammir zaslužan za sva tri gola svoje momčadi!

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. srpanj 2016. 19:19

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Sammir nastavio je zabijati golove u dresu Hangzhou Greentowna.

Sammirova nova momčad je u 20. kolu kineskog prvenstva slavila 3:1 pobjedu protiv Tianjin Tede, a Brazilac s hrvatskom putovnicom je zabio prvi i posljednji gol svoje momčadi.

Zanimljivo, oba je gola zabio u sudačkoj nadoknadi, prvi u trećoj minuti nadoknade prvog dijela, a drugi u drugoj minuti nadoknade drugog poluvremena. Isto tako je Sammir asistirao Denilsonu u 82. minuti kod drugog pogotka Hangzhoua.

Jedini gol za Tianjin zabio je Li Yuanyi u 78. minuti.

Za bivšeg igrača Dinama ovo je bila četvrta utakmica u dresu novog kluba u kojem zarađuje 7.8 milijuna eura godišnje. Prije tri dana zabio je jedan pogodak u porazu od Shandong Lunenga (1:4).

21. travanj 2024 14:50