Vlado Kos /Hanza Media / CROPIX
ČUDESNI PLANET HRVATSKA

VELIKI PREPOROD HRVATSKOG BUNTOVNIKA Zločesti dečko HR nogometa sam srušio španjolskog velikana

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. kolovoz 2016. 11:35

Hrvatski napadač Marko Livaja nije mogao ni zamisliti bolji debi u dresu Las Palmasa, koji je kao gost svladao Valenciju 4:2, a dva gola je dao baš Livaja.

Prvo je pogodio za 1:1 u 16. minuti, da bi u 88. minuti postavio konačnih 4:2 za goste.

Veliko iznenađenje priredili su i nogometaši Leganesa u svom debitantskom nastupu u La Ligi. Klub koji je prvi put ušao u društvo najboljih španjolskih klubova slavio je u gostima kod Celte u Vigu.

Pogodak vrijedna tri boda djelo je braniča Diaza u 75. minuti, istina situacija je bila krajnje sumnjiva, mirisalo je na zaleđe, ali koga briga. Na koncu je taj pogodak presudio i gosti su proslavili veliku pobjedu.

-------------------------------------------------------------------

Rezultati i strijelci, 1. kolo: Celta - Leganes 0:1 (Diaz 75), Valencia - Las Palmas 2:4 (Mina 6, 34 / Livaja 16, 88, Vieira 24-11m, Boateng 31). (ski)

20. travanj 2024 06:23