Cropix/Damir Krajač
GOL U ZADNJIM SEKUNDAMA

Piše: Slaven KižlinObjavljeno: 23. kolovoz 2016. 10:29

Debi u prvenstvu Turske nije mogao biti teži. Igor Tudor sa svojim Karabuksporom gostovao je kod Galatasaraya, imao je bod u džepu do četvrte minute sudačke nadoknade, a onda je Eren Derdiyok donio tri boda domaćinu.

Gosti su se predstavili kao ozbiljna momčad, imali su inicijativu u prvom dijelu, odnosno bili su puno konkretniji nego favorizirani domaćin, omjer udaraca 9:4 zorno to pokazuje.

Posebno opasan bio je Abdou Traore, ofenzivac iz Burkine Faso, no Muslera je svaki puta bio uspješniji.

Urugvajski vratar održao je nulu do poluvremena, a onda su se domaći probudili i u nastavku su nili puno konkretniji, kako je vrijeme odmicalo rastao je pritisak. Problem za domaće bila je činjenica da su igrali pred praznim tribinama zbog kazne koje su dobili nakon nedavnih nereda u Superkupu protiv Bešiktaša.

Ipak na koncu su uspjeli slomiti goste i pogotkom povremenog švicarskog reprezentativca pobjedom krenuti u prvenstvo. U momčadi Igora Tudora cijelu utakmicu na mjestu stopera odradio je Elvis Kokalović, negdašnji igrač Slavena Belupa.

27. travanj 2024 15:39