REUTERS/Eric Gaillard / REUTERS
LE CHAMPIONNAT

Piše: HinaObjavljeno: 25. rujan 2016. 00:55

Nogometaši Monaca pobijedili su Angers 2-1 u susretu 7. kola francuskog prvenstva preuzevši vodstvo na ljestvici.

Gosti su poveli golom Famare Diedhioua u 55. minuti, no Monaco je uspio okrenuti rezultat, a strijelci su bili Kamil Glik (66) i Dickson Nwakaeme (76-ag). U posljednjim trenucima susreta Monaco je spasio hrvatski reprezentativac Danijel Subašić s dvije sjajne obrane.

Bordeaux i Caen su odigrali bez golova, a hrvatski napadač Ivan Santini nije nastupio za goste.

U ranije odigranom susretu Lorient je pobijedio Lyon 1-0. Lorient je slavio golom Jimmyja Cabota u 51. minuti, a Lyonu je to bio treći poraz u posljednjih pet kola.

Monaco je ovom pobjedom preuzeo vrh ljestvice le Championnata sa 16 bodova, dva više od Nice i Toulousea.

AS Monaco 2-1 Angers SCO - Tous Les Buts - 24... by goals-highlightsHD