Screenshot: Twitter
POTEZ ZA PET

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. siječanj 2017. 23:12

Hrvatska rukometna reprezentacija lakoćom je pobijedila Čile sa 37:22 u 4. kolu skupine C Svjetskog prvenstva u Francuskoj, a usprkos lakoj pobjedi Kauboja jedan od najboljih igrača susreta bio je čileanski vratar Felipe Barrientos.

U prvom poluvremenu koje je Hrvatska dobila 17:9, on je spašavao Čileance od potpunog potopa.

Do poluvremena je obranio osam udaraca iako je branio tek u drugom dijelu prvih 30 minuta, a jedna njegova obrana bila je apsolutno spektakularna.

Kontranapad je istrčao Josip Božić Pavletić, dignuo se na zicer i pucao, ali Barrientos se stvorio niotkud nakon što je pretrčao polovicu terena i spasio prazan gol.

Obrana o kojoj će se pričati, možda i najspektakularnija u dosadašnjem dijelu turnira.

20. travanj 2024 14:28