youtube
REKREATIVKA NA DJELU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 16. veljača 2017. 21:57

Gledatelji Svjetskog prvenstva u St. Moritzu imali su priliku upoznati simpatičnu skijašicu sa Haitija, Celin Marti koja je utrku završila s čak 42 sekunde zaostatka za pobjednicom.

Celin, inače policajka i instruktorica skijanja nije profesionalna skijašica, ali je ipak dobila priliku nastupati na Svjetskom prvenstvu koje se trenutačno održava u Švicarskoj.

Simpatična skijašica nije mogla sakriti oduševljenje nakon prolaska kroz cilj, ali će ipak biti upamćena po katastrofalnom rezultatu.

Sličan je nastup svojevremeno imao i plivač iz Ekvatorijalne Gvineje, Eric Moussambani koji je 'osvojio' svijet 2000. godine na Olimpijskim igrama u Sidneyu kada je na 100 metara slobodno plivao 1:52.72. POGLEDAJTE VIDEO!

23. travanj 2024 12:01