Real Madrid

Pregled članaka na temu: Real Madrid

19.08.2014.

Tučnjava u Madridu završila remijem, solidni nastupi Mandže i Modrića!

Hrvatski derbi u prvoj utakmici španjolskog Superkupa završio je bez pobjednika, Luka Modrić i Mario Mandžukić, proveli su na travnjaku po 78 minuta

13.08.2014.

PONOVNO ZAJEDNO Sir Alex Ferguson čestitao Ronaldu na osvojenom Superkupu

Problemi su iza mene, osjećao sam se dobro i postigao sam dva važna pogotka. Hvala našim navijačima, ovaj je naslov za njih jer su uvijek uz nas - poručio je Ronaldo

12.08.2014.

Real Madrid u Cardiffu uništio Sevillu za prvi trofej u sezoni, Ronaldo dvostruki strijelac!

Real je pobjednik europskog Superkupa za ovu sezonu koji je u Cardiffu svladao Sevillu sa 2-0 (1-0). Hrvatski reprezentativac Luka Modrić igrao je do 86. minute

10.08.2014.

Vruća roba na ljetnom Mercatu: Real, Barcelona i Arsenal pokupili najbolje

Od svih planetarno megapopularnih zvijezda na ovogodišnjem SP-u u Brazilu, nisu zasjali ni Ronaldo ni Messi, već vratari poput Navasa i Brava