Michael Steele/Getty Images
ATP BASEL

DODIG I GRANOLLERS U ČETVRTFINALU U dva seta savladali Amerikance i opravdali status drugih nositelja

Piše: HinaObjavljeno: 23. listopad 2017. 19:22

Hrvatsko-španjolski par Ivan Dodig i Marcel Granollers, koji su drugi nositelji na ATP turniru u Baselu, plasirali su se u četvrtfinale nakon što su u ponedjeljak u 1. kolu svladali Amerikance Ryana Harrisona i Stevea Johnsona sa 7-6 (5), 6-2 poslije sat i 25 minuta igre.

Dodig i Granollers su prvi izgubili servis, što je omogućilo Amerikancima da povedu sa 3-1. No, hrvatsko-španjolski par vratio se u igru za prvi set u desetom gemu, a potom je u tie-breaku pokazao više koncentracije.

U drugom setu Dodig i Granollers su na svoja prva dva servis-gema spasili pet "break-lopti", a kod vodstva 3-2 oduzeli su servis protivnicima i nakon toga su rutinirano dobili meč.

U četvrtfinalu Dodig i Granollers idu na pobjednika susreta Robin Haase/Michael Venus - Julien Benneteau/Nicolas Mahut.

20. travanj 2024 00:44