Twitter
TEŠKO PODNIO PORAZ

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 31. svibanj 2017. 17:53

Hrvatski tenisač i jedna od najvećih mladih nada, Borna Ćorić na dramatičan je način ispao već u drugom kolu Roland Garrosa. Iako je uoči turnira govorio kako ima relativno povoljan ždrijeb. Našeg je tenisača izbacio Amerikanca Steve Johnson (6:2, 7:6, 3:6, 7:6).

Borna je u četvrtom setu uspio spasiti čak četiri meč lote i u tie-breaku imao priliku odvesti susret u peti set, ali ipak nije uspio.

Coric smashes the racquet

To je bio okidač za nalet bijesa u kojem je Hrvat u komadiće razbio svoj reket, dok je njegov protivnik s druge strane kleknuo, a potom i zaplakao. Valja napomenuti kako je Johnson prije tri tjedna izgubio oca te je njemu posvetio ovu pobjedu.

19. travanj 2024 12:44