Screenshot
SITUACIJA O KOJOJ ĆE SE PRIČATI

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. prosinac 2016. 18:00

Jedna situacija je jako razljutila Riječane u velikom derbiju Dinama i Rijeke na Maksimiru u 18. kolu HNL-a , a radi se o isključenju Alexandrea Gorgona u 69. minuti.

Austrijski napadač je prvo u 51. minuti doveo goste u vodstvo i najavio veliku pobjedu, a onda u šest minuta zaradio iskjučenje. Nakon starta na Sigaliju u polovici Dinama, osječki sudac Vučemilović mu je pokazao drugi žuti karton. Prvi je dobio zbog prigovora. Na prvi pogled, izgledalo je malo prestrogo, a je li zaista tako - odlučite sami.

Nakon isključenja Gorgona Modri su silovito navalili, te su došli do poravnanja rezultata za konačnih 1:1