Angel Di Maria
 Stephane Mahe / REUTERS
PRIMERA I LIGUE 1

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 15. travanj 2017. 00:47

PSG je na gostovanju kod Angersa slavio 2:0 i tako se bodovno izjednačio s Monacom na vrhu ljestvice, uz utakmicu više. Oba gola zabio je Angel di Maria, a posebno je impresivan bio prvi.

Di Maria je u 28. minuti namjestio loptu na 28 metara od gola i sjajno iz slobodnog udarca pogodio za vodstvo gostiju.

Argentinac je u 84. minuti potvrdio pobjedu kada je odlično završio kontru i pogodio za 2:0 francuskog aktualnog prvaka.

All Goals & highlights - Angers 0-2 PSG - Les... by goalsarena2017

Las Palmas je na gostovanju kod Athletica na San Mamesu teško stradao i izgubio 5:1.

San Jose je u sedmoj minuti pogodio za vodstvo domaćina, a samo dvije mintue na 2:0 povisio je Muniain. U 12. minuti smanjio je Bigas, a samo šest minuta kasnije Aduriz je opet povisio na dva razlike za domaćine.

All & Goals & Highlights - Athletic Club 5-1... by lifefootball

Muniain je u 75. zabio četvrti, a Aduriz četiri minute kasnije peti gol za ukupnih 5:1 Athletica. Marko Livaja je igrao cijelu utakmicu i u 89. dobio žuti, dok je Alen Halilović ušao u 71. minuti.

25. travanj 2024 12:03