REUTERS
BORBA ZA TITULU

Piše: HinaObjavljeno: 29. travanj 2017. 21:30

Nogometaši Monaca svladali su Touolouse sa 3-1 u prvoj utakmici subotnjeg programa 35. kola francuskog prvenstva, iako je gostujuća momčad prva stigla do pogotka.

Postigao ga je Toivonen na početku drugog poluvremena, ali samo tri minute poslije Glik je izjednačio, a tada je proradio jedan od najboljih napada u Europi. Mbappe je donio Monacu prednost od 2-1 u 64. minuti, a pobjedu je potvrdio Lemar u 75. minuti. Hrvatski reprezentativni vratar Danijel Subašić ponovno se u nekoliko navrata iskazao obranama kad su gosti zaprijetili.

Monaco je opet tri boda ispred PSG-a s istim brojem utakmica. Parižani se u nedjelju ponovno mogu izjednačiti, ako pobijede na gostovanju Nici. U derbiju začelja Metz je slavio protiv Nancya s 2-1 i vjerojatno došao do spasa, "fenjeraš" Bastia je pobijedila s 1-0 Rennes, a Lorient izgubio kod Nantesa (0-1).