Alen Halilović
 Srdjan Stevanovic/Getty Images
PRVENSTVENI OKRŠAJI

Piše: Krešo KokićObjavljeno: 11. ožujak 2017. 00:00

U prvoj utakmici 27. kola španjolskog nogometnog prvenstva Espanyol je svladao Las Palmas sa 4-3 (2-1).

Domaći su praktički čitavu utakmicu vodili, prvi gol postigli su već u 1. minuti preko Davida Lopeza, Lemos je svojim prvim pogotkom u 31. minuti poravnao na 1-1, ali da Espanyol ipak na odmor ode s prednosti pobrinuo se Gerard u sudačkoj nadoknadi prvog dijela.

Lemos je u 49. još jednom izjednačio, ali je Piatti samo četiri minute potom iz kaznenog udarca pogodio za 3-2, a Jurado je u 74. povisio na 4-2. Na konačnih 4-3 smanjio je Mateo Garcia u 84. minuti na asistenciju Alena Halilovića.

Espanyol 4 - 3 Las Palmas Highlights & GOALS... by live-football3

Halilović je igrao za Las Palmas do 88. minute, dok Marko Livaja nije konkurirao za nastup.

Deveti Espanyol ima 39 bodova, dok je Las Palmas 12. sa 32 boda. Na vrhu je Barcelona sa 60 bodova, jednim više uz utakmicu više od drugog Reala iz Madrida.

Njemačka: Bayer - Werder 1-1

U prvoj utakmici 24. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayer iz Leverkusena i Werder iz Bremena su igrali 1-1 (1-0).

All Goals & Highlights HD - Bayer Leverkusen 1... by enteritament

Domaće je u vodstvo doveo Volland (6), a na 1-1 poravnao je Pizarro (78).

Veliku priliku za Bayer u samoj završnici propustio je Toprak koji u šestoj minuti nadoknade nije iskoristio kazneni udarac.

Tin Jedvaj ostao je na klupi Bayera koji je ostao 10. na ljestvici sa 31 bodom. Werder je 14. sa 26 bodova.

Na vrhu je Bayern sa 56 bodova, sedam više od drugog RB Leipziga.

19. travanj 2024 16:03