reuters / USA Today Sports
NBA LIGA

ŠARIĆ ODLIČAN U PORAZU OD WARRIORSA Hrvat upisao double-double, ali vrhunac večeri bila je fantastična blokada na apsolutnoj zvijezdi NBA-a

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. studeni 2017. 10:35

Philadelphia 76'ersi su na poluvremenu protiv aktualnih prvaka Golden Statea imali velikih 22 koša prednosti, ali u konačnici se pokazalo kako ni to nije bilo dovoljno da bi uzeli pobjedu.

Warriorsi su na krilima Stephena Currya koji je utrpao 35 poena i Kevina Duranta koji je pridodao 37 odnijeli pobjedu 124-116.

Treća četvrtina bila je posebno impresivna koju je Golden State dobio s nevjerojatnih 32 koša razlike. Naš Dario Šarić odigrao je jako dobru utakmicu te je bio najbolji skakač u svojoj ekipi (10). Mladi Hrvat je također ubacio 13 poena uz četiri asistencije, dvije krađe i jednom blokadom.

Posebno je interesantna ta jedna blokada koju je Šarić 'odradio' ni manje ni više nego na apsolutnoj zvijedzi NBA lige Kevinu Durantu.

Kada su 76'ersi u pitanju valja istaknuti dobru utakmicu Simmonsa koji je ubacio 23 poena, te Embiida s 20. U drugoj utakmici Orlando Magic je izgubio od Utah Jazza 125-85, a naš Mario Hezonja je za 14 minuta zabio četiri koša uz četiri skoka.

23. travanj 2024 10:52