Jaime Valdez / USA Today Sports / Reuters
NBA DOIGRAVANJE

Piše: HinaObjavljeno: 07. svibanj 2017. 10:37

Košarkaši Golden State Warriorsa poveli su se 3-0 u polufinalu NBA doigravanja Zapadne konferencije nakon što su u trećoj utakmici slavili u Salt Lake Cityu protiv Utah Jazza s 102-91.

Golden State je ostao neporažen i u Utahu, iako su do pobjede, za razliku od prošla dva ogleda u Kaliforniji, stigli tek u samoj završnici i to nakon što su ih Jazzeri jako namučili. Domaćine su na "životu" u prve tri četvrtine, kada je Utah bila ravnopravna pa čak i bolja, držali Rudy Gobert (21, 15 skokova) i Gordon Haybward (29).

No, u drugom poluvremenu proigrali su Kevin Durant (38,13 skokova) i Stephen Curry (23, šut 6-20), a ova dvojica superzvijezda su zabili zadnjih 20 koševa gostiju pa je Golden State i bez dramatične završnice došao do sedme pobjede u nizu u ovogodišnjem doigravanju.

Golden State je bio prvak 2015. godine, a lani su izgubili finale od Cleveland Cavalliersa.

Četvrta utakmica igra se također u Salt Lake Cityu.

24. travanj 2024 00:39