Reuters/Paul Childs / Reuters
SPEKTAKULARNA UTAKMICA

LUDO OTVARANJE PREMIERSHIPA! SLAVLJE ARSENALA U GOLIJADI NA EMIRATESU Topnici na startu srušili Leicester, zabilo i pojačanje od 60 milijuna eura

Piše: HinaObjavljeno: 12. kolovoz 2017. 01:02

U otvarajućoj utakmici nove sezone Engleske lige Arsenal je na Emiratesu slavio protiv Leicestera s 4-3.

Arsenal i Leicester su odigrali spektakularnu utakmicu u kojoj su gosti dvaput vodili, a nakraju ipak izgubili. Već u 2. minuti Arsenal je poveo pogotkom ovoljetnog pojačanja Francuza Lacazettea, a samo tri minute kasnije Okazaki je izjednačio. U 29. minuti Jamie Vardy je zabio za 1-2, ali su "Topnici" u sudačkoj nadoknadi prvog dijela stigli do izjednačenja golom Welbecka.

U 56. minuti Vardy ponovno pogađa za novo vodstvo "Lisica", koji nisu izdržali u završnici jer su Aaron Ramsey (83) i Olivier Giroud (85) donijeli pobjedu Arsenalu.

19. travanj 2024 09:44