Screenshot: Daily Motion
DUGOTRAJNE SUSPENZIJE

Piše: HinaObjavljeno: 23. veljača 2017. 16:19

Vratar vijetnamskog prvoligaša Long Ana, Minh Nhut Nguyen suspendiran je na dvije godine jer iz protesta nije želio braniti jedanaesterac koji je dosuđen u posljednjoj minuti utakmice protiv Ho Chi Minh Cityja.

Kod rezultata 2-2, sudac je u 90. minuti poklonio kazneni udarac domaćinima što je izazvalo velike prosvjede igrača Long Ana. Vratar Nguyen nije želio braniti, a kada se napokon stao na gol crtu okrenuo je leđa.

Victor Ormazabal je lagano postigao pogodak za vodstvo Ho Chi Minh Cityja 3-2. U preostalom vremenu gosti nisu željeli igrati, već su stajali na terenu, a vratar je napustio gol, pa su domaći igrači zabili još dva gola za uvjerljivu pobjedu 5-2.

Vijetnamski nogometni savez je suspendirao Nguyena na dvije godine, dok su trener i predsjednik kluba kažnjeni zabranom rada u nogometu na tri godine.

Phản đối trọng tài để mặc đối thủ ghi bàn...

Long An se nalazi na posljednjem mjestu vijetnamskog prvenstva sa četiri boda iz šest kola, dok je Ho Chi Minh na osmoj poziciji sa sedam bodova. U vodstvu je Thanh Hoa sa 14 bodova.

18. travanj 2024 23:20