youtube
PONOVNO POKAZAO DA ĆE BITI GLAVNI

Piše: HinaObjavljeno: 24. srpanj 2017. 13:21

Manchester Uniteda svladao je Real Madrid sa 2-1 (1-0, 1-1) boljim izvođenjem jedanaesteraca u prijateljskoj utakmici odigranoj na Levis stadionu u Santa Clari.

Luka Modrić je odigrao prvo poluvrijeme, a onda ga je u drugom zamijenio Mateo Kovačić. Zidane je u drugom dijelu dvoboja igrao s novih 11 igrača, a sličan je potez napravio i Mourinho koji je u poluvremenu osmoricu iz početne postave ostavio u svlačionici.

Iako je odigrao samo prvih 45 minuta, najbolji hrvatski reprezentativac s nemkoliko je fantastičnih poteza podigao publiku na noge i pokazao kako su mu s punim pravom odlučili dati 'desetku'.

Posebno je za oko zapela minijatura kojom se oslobodio Beglijanca Fellainija nakon koje je idealno posalo loptu na pet metara od gola, ali se tamo nažalost po 'kraljeve' nitko nije nalazio.

18. travanj 2024 06:22