Screenshot
IZNENAĐENJE SE DOGODILO

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. svibanj 2017. 14:40

Finale Kupa Bosne i Hercegovine pripalo je Širokom Brijegu kojeg trenira Goran Sablić, bivši igrač Hajduka i bivši trener Splita.

Drame nije nedostajalo od starta kada je publika izviždala himnu Bosne i Hercegovine uz povike ‘Mi, Hrvati’, a onda se ista prenijela i na nogometna zbivanja.

Naime, Široki Brijeg je dobio prvu utakmicu 1:0 u Sarajevu, ali je 90 sinoćnjih minuta završilo istovjetnim rezultatom za goste, nakon čega se pristupilo izvođenju jedanaesteraca.

Pribraniji i koncentriraniji je bio domaćin rezultatom 4:2, pa je uskoro uslijedilo veliko slavlje navijača i igrača domaćih na Pecari.

Malo tko je očekivao ovaj trofej s obzirom da je Široki Brijeg prvenstvo završio u donjem dijelu redoslijeda. Strijelac jedinog pogotka u regularnom dijelu za Sarajevo bio je Amer Bekić u 68. minuti.

19. travanj 2024 21:58