REUTERS/Shamil Zhumatov / REUTERS
POSPREMIO ODBIJANAC

Piše: HinaObjavljeno: 28. rujan 2017. 22:05

U susretu 2. kola skupine A Europske lige Astana i praška Slavija su odigrali 1:1, a pogodak za domaći sastav postigao je hrvatski nogometaš Marin Tomasov.

Česi su poveli u 18. minuti golom Michaela Ngadeu-Ngadjua, a u nastavku prvog dijela još su dva puta uzdrmali okvir suparničkog gola. U 22. minuti Sykora je pogodio vratnicu, a pet minuta kasnije i Stoch.

Astana je izjednačila u 42. minuti golom Marina Tomasova. Junior Karabanga je sjajno pucao s ruba kaznenog prostora, Premysl Kovač je obranio, a na odbijenu loptu je natrčao Tomasov i postigao pogodak. Bivši igrač Zadra, Hajduka i Rijeke imao je lijepu priliku u 35. minuti, ali je pucao pored gola.

U nastavku susreta više nije bilo golova, a Tomasov je igrao do 82. minute.

U drugom susretu iz ove skupine kasnije se sastaju Maccabi Tel Aviv i Villarreal s početkom u 21.05.

17. travanj 2024 07:45