Edin Džeko
 REUTERS/Eddie Keogh / REUTERS
MA PRAVI MAJSTOR

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. listopad 2017. 11:27

Chelsea i Roma su odigrali fantastičnu utakmicu sa šest golova i nizom prilika na obje strane. Na koncu je završilo 3-3.

Engleski prvak je poveo 2-0 golovima Davida Luiza (11) i Edena Hazarda (37), no gosti su odličnom igrom u nastavku uspjeli okrenuti rezultat, a junak je bio dvostruki strijelac Edin Džeko. Prednost domaćina smanjio je Aleksandar Kolarov u 40. minuti, a izjednačio je Džeko sjajnim pogotkom u 64. minuti.

Svijet je još uvijek zadivljen pravom majstorijom BiH reprezentativca kojem je nastup protiv Chelseaja ujedno bio i 100. u dresu Rome. Njegov potez oduševi je milijune diljem svijeta, a imuna nije ostala niti legenda Chelseaja i svjetskog nogometa Frank Lampard.

- Na treningu možete 50 puta pokušati takav volej, ali i tada je upitno hoćete li postići ovako savršen gol - izjavio je Lampard.

20. travanj 2024 02:16