REUTERS
TUGA I JAD

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 26. lipanj 2016. 01:57

U zaista šokantnoj završnici, Hrvatska je poražena u produžecima osmine finala Eura od Portugala, golom Ricarda Quaresme u 117. minutu susreta.

Kraj. Hrvatska se u osmini finala oprostila od Europskog prvenstva u Francuskoj, porazom 1:0. Nakon rovovske bitke u 90 minuta u kojoj su se obje momčadi koncentrirale na obranu svog gola, sva veća uzbuđenja viđena su u posljednje četiti minute drugoga produžetka.

Nakon što su Vatreni imali sjajnu prigodu, kada je Perišić pogodio vratnicu, uslijedio je šok. Već u idućem napadu Quaresma je pogodio i srušio hrvatski san o prolasku dalje.

Poraz u osmini finala

Kako, u globalu, ocjenjujete nastup hrvatske reprezentacije u Francuskoj?

Razočarali su me

Očekivano

Ugodno su me iznenadili

Ubrzo je sudac označio kraj utakmice, a hrvatski reprezentativci su popadali po terenu u suzama. Slike Modrića, Srne, Vide i ostalih kako sa suzama u očima leže na travnjaku stadiona Bollaert-Delelis obišle su planet.

16. travanj 2024 14:28