Damir Krajac / CROPIX / CROPIX
KATEGORIJA DO 52 KILOGRAMA

TREĆA BRONČANA MEDALJA OVE SEZONE ZA HRVATSKU JUDAŠICU Šikić na podiju na Grand Prixu u Taškentu

Piše: HinaObjavljeno: 06. listopad 2016. 22:10

Hrvatska judašica Teni Šikić na Grand Prix turniru u Taškentu osvojila je treću brončanu medalju ove sezone u kategoriji do 52 kilograma.

Nakon što je bila slobodna u prvom kolu Šikić je s lakoćom svladala domaću predstavnicu Džumabajevu (ippon). Nakon toga se u polufinalu borila s drugom Uzbekistankom, Keldijorovom, ali je izgubila (2-1 kazne) i vidno razočarana napustila tatami.

U borbi za broncu s lakoćom je pobijedila i treću Uzbekistanku Ubajdulajevu (wazari i ippon) te potvrdila dobru formu. Ranije ove sezone bila je brončana u Tjumenu i Ulan Batoru.

Natjecanje u Uzbekistanu se nastavlja u petak kada nastupa Marijana Mišković Hasanbegović (do 63 kg).

27. travanj 2024 06:03