Ante Starčević SN/ Arhiva
ŠTETA ZA PROPUŠTENU PRILIKU

HRVATSKA BEZ ODLIČJA NA EUROPSKOM PRVENSTVU Starčević propustio iskoristiti 'poklon' armenskog reprezentativca

Piše: HinaObjavljeno: 02. svibanj 2018. 19:54

Hrvatski hrvački reprezentativac grčko-rimskim načinom Božo Starčević nije uspio doći do borbe za brončanu medalju u kategoriji do 82 kg na Europskom prvenstvu u ruskom Kaspijsku, gdje je u srijedu u repasažu poražen na bodove od Bugarina Daniela Tihomirova Aleksandrova.

Rezultat je zapravo bio 1-1, ali je bugarski hrvač osvojio posljednji tehnički bod, što mu je donijelo pobjedu i prolaz u borbu za brončano odličje protiv Mađara Laszla Szabe.

Podsjetimo, Starčevića je još u utorak u osmini finala pobijedio Armenac Maksim Manukjan, ali je ulaskom u finale povukao člana zagrebačkog Metalca u borbu za odličja.

Tako su naši reprezentativci ostali bez odličja na ovom Europskom prvenstvu, a najbolji rezultat ostvario je Ivan Lizatović koji je u kategoriji do 63 kg osvojio peto mjesto.

19. travanj 2024 09:09