HTS
VELIKI USPJEH

HRVATSKA IMA MEDALJU VEĆ PRVOG DANA JUNIORSKOG EP-A U TAEKWONDOU Josip Teskera srebrni u kategoriji do 45 kg

Piše: Dean BauerObjavljeno: 02. studeni 2017. 23:11

U ciparskoj Larnaci jučer je počelo juniorsko Europsko prvenstvo u taekwondou. Već prvog dana natjecanja, prva medalja za Hrvatsku. Broncu je naime u kategoriji do 45 kg osvojio Josip Teskera iz kninskog Diva pobijedio je redom predstavnika Ukrajine 13:8, potom i Grčke 27:9 čak, da bi slavljem protiv predstavnika Francuske u četvrtfinalu već osigurao u najmanju ruku brončanu medalju.

Na tomu je i ostao budući da je u polufinalu izgubio od reprezentativca Rusije 16:2.

Na ciparski tatami jučer su još izlazili i Paula Antunović (do 42 kg, ispala u 1. kolu), Iris Dinović (do 52 kg, poražena u 2. kolu), te Borna Hogge (do 59 kg, okončao nastup u drugoj borbi) i Dino Obradovac (do 78 kg, poražen u 1. kolu).

Danas, u petak na EP nastupaju od Hrvata Matija Vrbetić (do 48 kg), Martin Putak (do 63 kg), Petra Miškulin (do 55 kg, Nina Mikulin (do 68 kg) i Kristina Čerina (do 68 kg).

Screenshot: Facebook

23. travanj 2024 18:25