Facebook
FENOMENALNE VIJESTI IZ MAĐARSKE

SJAJNO IZDANJE HRVATSKIH PREDSTAVNIKA NA UGLEDNOM BOKSAČKOM TURNIRU Josip Biletić i Nikolina Čačić na najvišem postolju!

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 10. ožujak 2018. 22:54

Josip Biletić i Nikolina Čačić osvojili su zlatne medalje na boksačkom memorijalnom turniru Bornemissza.

Ugledni međunarodni turnir u mađarskom Egeru ugostio je gotovo 300 boksača iz 19 zemalja, a Hrvatska je u finalima imala čak tri predstavnika, piše Fight Site.

Mlađeseniorski reprezentativac Josip Biletić u finalu poluteške kategorije na bodove je porazio Kazahstanca Damirom Tolbaya.

Mlađa seniorka Nikolina Čačić u finalu kategorije do 57 kilograma slavila je podijeljenom odlukom sudaca (3:2) nad Mađaricom Viktorijom Metesz.

Antonio Grabić je osvojio srebro u kategoriji do 75 kilograma. U finalnom meču juniorski predstavnik poražen je od Kazahstanca Yevgeniya Prihdoka jednoglasnom sudačkom odlukom (5:0).

11. travanj 2024 16:41