Screenshot
ABA LIGA

NA POTEZU JE CEDEVITA Crvena Zvezda riješila sve u šest minuta, razbila Partizan i petu godinu zaredom ušla u veliko finale ABA lige

Piše: Toma DragičevićObjavljeno: 06. travanj 2019. 22:36

Crvena zvezda - Partizan (2:1) 84:63

Prva od dvije polufinalne majstorice ABA lige bila je lišena bilo kakve neizvjesnosti s obzirom da je Crvenoj zvezdi trebali samo nešto više od šest minuta da bi sagradila dvoznamenkastu prednost protiv Partizana, koji se već do poluvremena našao u zaostatku od 20 poena, da bi u posljednjoj četvrtini sve otišlo i preko 30. Petu godinu zaredom Zvezda će igrati u finalu ABA lige, koju uzastopno osvajala od 2015. do 2017.

U subotnjoj majstorici igrači Milana Tomića zadržali su protivnika ispod 30 poena u prvih 20 minuta, iako zbog ozljede nije igrao Joe Ragland, Zvezda nije imala problema s kontrolom utakmice u drugom dijelu, odnosno imali su odgovor na svaki pokušaj Partizana da zaprijeti preokretom.

Tako se već zna da će finalna serija (igra se do tri pobjede) doigravanja ABA lige krenuti u Beogradu već od petka, a mogućih pet utakmica planirano je u samo 11 dana...

ABA LIGA, POLUFINALE (do dvije pobjede): Crvena zvezda - Partizan (2-1) 84:63 (Perperoglou 18p, 3il, Dobrić 10p, 7s, Čović 10p, 6a, Ojo 9p, 8s/Marinković 12, Paige 11p, 6s, 3ul). (tod)

16. travanj 2024 09:10