Screenshot (Twitter)
SLAVNI TRENER U ŠOKU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. listopad 2018. 10:38

Grčki Panathinaikos poražen je u četvrtom kolu Eurolige. Slavni je klub u petak navečer na domaćem terenu pao nakon produžetaka (83:87) u kojima su se koncentriranijima pokazali košarkaši Žalgirisa.

Mogli su gosti i bez toliko muke stići do pobjede. Pogotovo kada se uzme u obzir da su dominirali u prvom poluvremenu koje je završilo s 44:33 u njihovu korist. U jednom trenutku prvog dijela trener PAO-a Xavi Pascual odlučio je pozvati minutu odmora kako bi trgnuo svoje igrače, ali onda je jednostavno utihnuo...

Poznati španjolski strateg od muke koju mu je priredila igra njegovih igrača nije mogao izustiti niti jednu jedinu riječ pa je tako time-out protekao u potpunoj tišini, naravno, ako izuzmemo navijanje s tribina.

26. travanj 2024 18:30