USA TODAY Sports
POLUFINALE NBA LIGE

BLAZERSI ODIGRALI FANTASTIČNU OBRANU I U GOSTIMA DOBILI DENVER McCollum ubacio 20 poena u tvrdoj utakmici, prosječni Lillard i Jokić

Piše: HinaObjavljeno: 02. svibanj 2019. 10:49

Momčad Portland Trail Blazersa slavilla je u drugoj utakmici NBA polufinala Zapada kod Denver Nuggetsa s 97-90 i izjednačila omjer u seriji na četiri pobjede na 1-1.

Blazersi su se pokazali tvrdim orahom, iako u doigravanju igraju bez ozlijeđenoga Jusufa Nurkića. Odlučila je druga četvrtina, u kojoj je Denver zabio svega 12 koševa, promašio svih 10 trica, a Portland je na poluvrijeme otišao s velikom prednošću 50-35.

CJ McCollum (20), Enes Kanter (15), Rodney Hood (15) i Damian Lillard (14) predvodili su Blazerse, a Nikola Jokić (16, 14 skokova) i Jamal Murray (15) Denver.

Sljedeće dvije utakmice igraju se u Portlandu, a pobjednik serije će u finalu Zapada ići na boljega iz dvoboja Golden State i Houstonom, u kojoj prvaci vode s 2-0.

19. travanj 2024 06:07