Dario Šarić
 Elsa/Getty Images/AFP / ELSA AFP
NBA LIGA

BOJAN BOGDANOVIĆ ODIGRAO JOŠ JEDNU FANTASTIČNU UTAKMICU, ALI NIJE ZAUSTAVIO PORAZ JAZZERA Dario Šarić prvi puta ove godine do dvoznamenkastog učinka

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. siječanj 2020. 09:33

Bojan Bogdanović je bio drugi strijelac u porazu svojih Utah Jazza od New Orleans Pelicansa, Dario Šarić je zabio 11 koševa u pobjedi Phoenix Sunsa, a Ivica Zubac je u pobjedi svojih LA Clippersa sudjelovao s osam koševa.

Od Utah Jazza su sa 138-132 poslije produžetaka bolji bili domaći New Orleans Pelicans koje je do pobjede predvodio Brandon Ingram sa 49 koševa. Ingram je zabio pet slobodnih bacanja u produžecima u kojima su Pelicansi nadigrali sa 16-10 Jazz kojem je ovo drugi poraz u 17 utakmica.

Jazzu Nije pomogao ni Donovan Mitchell sa 46 ubačaja, a Bogdanović je u 40 minuta zabio 26 koševa sa šutem iz igre 9/17, trice 3/8, uz tri skoka i četiri asistencije.

Los Angeles Clippers su sa 122-95 svladali kod kuće Orlando Magic. Kawhi Leonard je bio najbolji strijelac sa 32 koša, a Ivica Zubac je u 22 minute zabio osam koševa uz stopostotan šut (4/4 iz igre) pridodavši tome osam skokova i po jednu asistenciju i jedan blok. Nikola Vučević je bio najbolji u redovima Orlanda sa 22 poena i devet skokova.

Košarkaši Phoenix Sunsa stigli su do visoke pobjede protiv New York Knicksa (121:98), a solidnu partiju pružio je Dario Šarić. Hrvatski reprezentativac je po prvi puta ove godine stigao do dvoznamenkastog učinka. Za 28 minuta provedenih na parketu postigao je 11 koševa i pritom ubilježio šest skokova i tri asistencije.

Milwaukee Bucks su sa 128-123 kod kuće svladali Boston Celticse, a Giannis Antetokounmpo je zabio 32 koša dok je Khris Middleton ubacio 23.

Kod Bostona je najbolji bio Kemba Walker koji je utakmicu završio sa 40 koševa i 11 skokova.Dragan Bender nije ulazio u igru za Milwaukee.

Denver Nuggets su u također neizvjesnoj utakmici nakon produžetaka sa 134-131 nadigrali Golden State Warriorse. Mason Plumlee je zabio dva zakucavanja, a Will Barton je zabio tricu u nizu od osam koševa koji su Denveru donijeli pobjedu nad Golden Stateom u San Franciscu. Barton je bio najbolji pojedinac Denvera sa 31 poenom, dok je Malik Beasley dodao 27. Alec Burks je predvodio Golden State sa 25 pogodaka.

25. travanj 2024 08:53