Kevin Jairaj-USA TODAY Sports / Reuters
NBA LIGA

DONČIĆ NASTAVLJA ODUŠEVLJAVATI! OVO JE USPJELO SAMO JOŠ LEBRONU I DURANTU Solidan učinak Žižića i Bendera, Šarićeva večer za zaborav u poraz Minnesote

Piše: HinaObjavljeno: 26. siječanj 2019. 09:27

Košarkaši Clevelanda poraženi su u svojoj Quicken Loans Areni od Miamija sa 100-94, a hrvatski centar Ante Žižić je za domaću momčad ubacio 11 koševa uz devet skokova, dok je Dragan Bender postigao 15 koševa uz pet skokova u porazu Phoenixa 132-95 na gostovanju u Denveru.

Groznu večer imao je Dario Šarić u dresu Minnesote koja je poražena sa 106-102 na gostovanju kod Utah Jazza. Šarić je za 17 minuta u igri promašio sva četiri šuta i imao jedan skok, što mu je uvjerljivo najlošiji učinak u NBA karijeri.

Mario Hezonja nije igrao u gradskom derbiju u kojem je Brooklyn kao domaćin svladao New York sa 109-99.

S druge strane Luka Dončić odigrao je još jednu partiju iz snova i vodio svoj Dallas do pobjede 106:101 nad Detroitom. Slovenski je reprezentativac ta 35 minuta provedenih na parketu postigao 32 koša i pritom prikupio osam asistencija i jednako toliko skokova. Samo još dvojica košarkaša u NBA povijesti imali su kao tinejdžeri toliko koševa, skokova i asistencija na utakmic, a to su Kevin Durant i LeBron James.