USA TODAY Sports
NBA LIGA

NBA tučnjava
Piše: HinaObjavljeno: 12. ožujak 2019. 10:42

Neočekivanu pobjedu 126:101 Cleveland Cavaliersa nad Toronto Raptorsima zasjenilo je "šaketanje" Sergea Ibake i Marquesea Chrissa na kraju treće četvrtine.

Naime, Raptorsi su nakon primljenog koša dugačkim dodavanjem pokušali pronaći Ibaku na drugoj strani parketa - lopta je bila neprecizna, Ibaka je završio na parketu, nakon čega mu je nešto dobacio Chriss. Ibaka se odmah ustao i krenuo u napad, poletjeli su šake, ali niti jedna nije pogodila metu, kao što je to često bio slučaj s Ibakom i ranije, igračem koji ima bogatu povijest sličnih incidenata u kojima je mahao u prazno. Uskočili su suci i suigrači i dva igrača brzo su razdvojena...

David Richard-USA TODAY Sports

Kazna još uvijek nije poznata, ali Ibaku sigurno čeka suspenzija od nekoliko utakmica, što će biti problem Raptorsima koji se prije početka doigravanja bore za prvo mjesto u Istočnoj konferenciji.

Ante Žižić zaigrao je u prvoj petorci Cavsa, na parketu je proveo 27 minuta i ostvario učinak od 17 poena i sedam skokova.

Ivica Zubac je u 140:115 pobjedi Los Angeles Clippersa nad Boston Celticsima odigrao 27 minuta, a do 14 koševa je došao uz visok postotak šuta iz igre 85,7 posto (6/7) te je tome pridodao i sedam skokova i dvije asistencije.

Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors 126-101

(Ante Žižić je igrao 27 minuta za Cleveland, zabio je 17 koševa i upisao sedam skokova)

Washington Wizards - Sacramento Kings 121-115

Brooklyn Nets - Detroit Pistons 103-75

Houston Rockets - Charlotte Hornets 118-106

Utah Jazz - Oklahoma City Thunder 89-98

LA Clippers - Boston Celtics 140-115

(Ivica Zubac je igrao 27 minuta za Clipperse, zabio je 14 koševa i upisao sedam skokova i dvije asistencije)

19. travanj 2024 16:04