USA TODAY Sports
NEVJEROJATNA NESREĆA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 31. listopad 2019. 09:20

Više od poraza Golden Statea protiv Phoenixa (121:110) boljet će ih teška ozljeda Stepha Curryja kojem je prilikom jednog udvajanja u trećoj četvrtini na ruku pao Aron Baynes. Ruka je ostala slomljena, potvrdili su to i iz redova Warriorsa nakon utakmice.

Baynes ima 208 centimetara i 118 kilograma, a prilikom te nesreće, svom je težinom pao na ruku igrača Warriorsa. Curry je nakon pretprpljenog udarca nakratko ostao šokiran, kao i svi u dvorani.

Dakle, Baynes je zajedno sa svojim suigračem, Kellyjem Oubre Jr.-om krenuo zatvoriti Curryja u jednom prodoru. Baynes je u jednom trenutku izgubio ravnotežu i pao na Curryjevu ruku koja je u tom trenutku bila ispružena.

Curry, koji je u karijeri tri puta osvajao prsten NBA-prvaka, pretrpio je tešku ozljedu koja će još dodatno odmoći njegovim Warriorsima u nastavku sezone koja ionako za njih nije dobro počela budući da su u prve četiri utakmice upisali svega jednu pobjedu.

U neposrednoj blizini incidenta našao se i hrvatski košarkaš Dario Šarić, igrač protivničke momčadi, Phoenix Sunsa.