Screenshot
NBA LIGA

LAKERSI KOD KUĆE NADIGRALI PHOENIX SUNSE! SKROMAN UČINAK HRVATA Spursi prekinuli niz od dva poraza, Dallas svladao Los Angeles Clipperse

Piše: HinaObjavljeno: 03. prosinac 2018. 11:18

U ogledu Los Angeles Lakersa i Phoenix Sunsa slavili su domaći Lakersi, a hrvatski košarkaši Ivica Zubac i Dragan Bedner su u skromnoj minutaži upisali i skromni učinak.

Lakersi su sa 120-96 bili bolji od Sunsa, a do pobjede ih je vodio Kyle Kuzma sa 23 koša i osam skokova. LeBron James je ubacio 22 koša uz šest skokova i osam asistencija, a Brandon Ingram 15. Ivica Zubac je odigrao četiri minute za Lakerse i upisao samo jedan skok.

Kod Phoenixa, koji je dobro otvorio utakmicu, Richaun Holmes je bio najučinkovitiji sa 15 koševa, dok je Deandre Ayton utakmicu završio sa 10 ubačaja i isto toliko skokova. Dragan Bender je u šest minuta zabio pet koševa (šut iz igre 2/3, trice 1/2) i tome je pridodao dva skoka i jednu asistenciju.

Dallas Mavericks su kod kuće sa 114-110 svladali Los Angeles Clipperse i tom im je sedma uzastopna pobjeda. DeAndre Jordan je zabio 16 koševa i ugrabio čak 23 skoka za pobjedničku momčad. Kod Cllippersa najbolji je bio Montrezl Harrell sa 23 koša, dok su Lou Williams i Danilo Gallinari svaki ubacili po 21 koš.

Philadelphia 76ers su sa 103-95 pobijedili Memphis Grizzliese. Ben Simmons i Joel Embiid su upisali svaki po double-double za Sixerse kojima je ovo četvrta pobjeda zaredom. JimmyButler je utakmicu završio sa 21 košem, a JJ Redick sa 24, dok je Embiid upisao 15 koševa i 14 skokova, a Simmons 19 koševa i 12 skokova.

New Orleans Pelicans su u gostima sa 119-109 bili bolji od Charlotte Hornetsa. Anthony Davis je bio raspoložen sa 36 koševa, 19 skokova i osam asistencija.

Frank Kaminsky je predvodio Hornetse sa 19 koševa.

San Antonio Spurs su prekinuli niz od dva poraza pobijedivši sinoć sa 131-118 Portland Trail Blazerse. DeMar DeRozan je bio najučinkovitiji u redovima pobjedničke momčadi sa 36 ubačaja, a LaMarcus Aldridge je dodao 29. Najbolji strijelac utakmice bio je Damian Lillard sa 37 koševa i 10 asistencija.

Miami Heat je sa 102-100 slavio protiv Utah Jazza, a Dwyane Wade je pogodio dva slobodna bacanja 3.2 sekunde prije kraja za pobjedu. Donovan Mitchell je nakon toga promašio tricu koja je mogla donijeti pobjedu Utahu. Mitchell je za Jazz zabio 18 koševa, dok je kod Miamija najbolji bio Hassan Whiteside sa 23 ubačaja, 20 skokova i tri bloka

16. travanj 2024 09:48