Chris Graythen AFP
ČAK PET HRVATA U IGRI

MAESTRALNI BOJAN BOGDANOVIĆ ODIGRAO JEDNU OD NAJBOLJIH UTAKMICA SEZONE Sve bolji Dario Šarić i društvo kreirali iznenađenje u Bostonu!

Piše: HinaObjavljeno: 19. siječanj 2020. 09:22

Bojan Bogdanović je sa 30 koševa predvodio Utah Jazz u domaćoj pobjedi 123-101 protiv Sacramenta. Bogdanović je za nešto više od 30 minuta ubacio točno 30 poena uz odličan šut šut 10/15, 2 skoka, uz po jednu asistenciju i otetu loptu.

Babo je odigrao gotovo savršenu šutersku utakmicu. Čak 21 poen ubacio je u prvom dijelu, a u trećoj četvrtini u jednom je trenutku imao šut 9/10 i 5/6 za tri poena.

Pobjednički je u momčadi Jazza odigrao i Rudy Gobert, koji je dodao 28 poena i 15 skokova.

Srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović u redovima Sacramenta završio je na 11 poena.

Dario Šarić igra sve bolje nakon blijedog dosadašnjeg dijela sezone. Ponovno je upisao double-double - 13 poena uz 11 skokova i pet asistencija u iznenađujućem trijumfu Phoenixa 123-119 na gostovanju u Bostonu.

Najbolja momčad NBA lige MIlwaukee Bucksi slavili sa 117-97 na gostovanju kod Brooklyna, a Dragan Bender je za pobjednike ubacio šest koševa uz šest skokova za 20 i pol minuta u igri.

Pobjedu su ostvarili i Los Angeles Clippersi svladavši Pelicanse u New Orleansu sa 133-130. Ivica Zubac je za 15 i pol minuta imao tri koša, tri skoka i dvije asistencije.

Oklahoma City je pred svojim navijačima svladala Portland sa 119-106, a Mario Hezonja je za goste odigrao 28 i pol minuta te postigao četiri koša, uz osam skokova i jednu osvojenu loptu.