Bojan Bogdanović
 Brian Rothmuller/Icon Sportswire / Newscom / Profimedia Brian Rothmuller/Icon Sportswire / Newscom / Profimedia
SJAJAN UČINAK

NAJBOLJI HRVATSKI KOŠARKAŠ PONOVO JE BRILJIRAO! Bojan Bogdanović predvodio svoju momčad do nove pobjede, skromni nastupi dvojice Hrvata

Piše: HinaObjavljeno: 05. ožujak 2020. 11:06

Bojan Bogdanović je sinoć predvodio svoje Utah Jazz u pobjedi protiv New York Knicksa u Madison Square Gardenu, dok su Ante Žižić i Mario Hezonja ostvarili skroman učinak u porazu Cleveland Cavaliersa, odnosno pobjedi Portland Trail Blazersa.

Bogdanović je za pobjedu Utaha koji nije zaostajao ni u jednom trenutku utakmice zabio 23 koša (šut iz igre 7/15, trice 3/8) uz četiri skoka i jednu asistenciju i jedan blok. I Donovan Mitchell je dodao 23 koša za Utah, a Rudy Gobert 18 koševa i 14 skokova. Julius Randle je bio najbolji pojedinac Knicksa sa 32 koša i 11 skokova.

Portland Trail Blazers su kod kuće sa 125-104 pobijedili Washington Wizardse. Na teren se nakon ozljede vratio Damian Lillard koji je utakmicu završio sa 22 ubačaja i pet asistencija. Carmelo Anthony je bio najbolji strijelac Portlanda sa 25 koševa, a Mario Hezonja je u 16 minuta zabio tri koša (šut iz igre 1/3, trice 1/1) uz dva skoka, jednu asistenciju i dva bloka.

Najbolji u redovima Washingtona bio je Bradley Beal sa 29 koševa i šest asistencija.

Od Cleveland Cavaliersa su bolji sa 112-106 bili gostujući Boston Celticsi koje je predvodio Jayson Tatum sa 32 poena. Semi Ojeleye je dodao 22 koša za Boston.

Ante Žižić je odigrao 14 minuta za Cleveland upisavši pritom četiri koša (šut iz igre 2/5) i četiri skoka, dok je Colin Sexton utakmicu završio sa 41 poenom.

18. travanj 2024 21:04