PHOENIX, ARIZONA - JANUARY 24: Jusuf Nurkic #27 of the Portland Trail Blazers drives the ball against Dragan Bender
during the first half of the NBA game at Talking Stick Resort Arena on January 24, 2019 in Phoenix, Arizona. (Photo by Christian Petersen/Getty Images)
Christian Petersen/Getty Images / Christian Petersen Getty Images

Dragan Bender

NBA LIGA

PORTLAND PORAŽEN U GOSTIMA KOD BOSTONA, SKROMAN UČINAK HEZONJE Dragan Bender ostao bez koša u porazu Golden State Warriorsa

• Hina

• 26.02.2020. u 09:59

• Sinoć su na NBA terene istrčala dva Hrvata Mario Hezonja i Dragan Bedner čije su momčadi Portalnd Trail Blazers i Golden State Warriorsi poraženi, a njih dvojica nisu ostvarila zapažen učinak.

Portland Trail Blazers su izgubili u gostima od Boston Celticsa 106-118, a domaću je momčad do pobjede vodio Jayson Tatum koji je utakmicu završio sa 36 koševa, od čega je osam trica.

Jaylen Brown je dodao 24 koša i sedam skokova za 13. pobjedu Bostona u zadnjih 16 utakmica.

U redovima Portlanda najbolji je bio CJ McCollum sa 28 koševa, 10 asistencija i tri bloka, dok je Hassan Whiteside dodao 18 poena i 19 skokova. Hezonja je odigrao 15 minuta i u tom je vremenu zabio dva koša (šut iz igre 1/3, trice 0/3) uz jednu ukradenu loptu.

Novi klub Dragana Bendera Golden State Warriorsi su upisali još jedan poraz, na njihovom su ih terenu pobijedili Sacramento Kingsi sa 112-94.

Sacramento, koji nije gubio ni u jednom trenutku susreta, predvodili su Harrison Barnes i De'Aaron Fox sa po 21 pogotkom.

Marquese Chriss je bio najbolji pojedinac Golden Statea sa 21 košem i 10 skokova, a Bender je u 25 minuta na terenu upisao četiri promašaja od čega dva s linije trica, te dodao tome pet skokova, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu.