Daniel Dunn-USA TODAY Sports
VELIKA NOĆ

S TRIBINA SE VEĆ ČUJE - MVP! UNATOČ PORAZU SVI SLAVE SLOVENSKOG HEROJA Dončić maestralan za Dallas, umirovljen je dres francuske legende

Utah Jazz Bojana Bogdanovića su sa 122-108 svladali Golden State Warriorse, a hrvatski je reprezentativac pobjedi svoje momčadi pridonio sa 12 koševa, dok je Ivica Zubac, čiji su LA Clippersi slavili protov Toronto Raptorsa, ubacio šest koševa.
Piše: HinaObjavljeno: 12. studeni 2019. 11:21

Utah Jazz su sinoć u gostima sa 122-108 svladali Golden State Warriorse, a Bojan Bogdanović je odigrao 30 minuta i u tom je vremenu ubacio 12 koševa (šut iz igre 4/15, trice 2/6) i dodao dva skoka, dvije asistencije i jednu ukradenu loptu. Rudy Gobert je bio najbolji igrač Utaha sa 25 koševa i 14 skokova, dok je Donovan Mitchell dodao 23 koša.

D'Angelo Russell je bio najbolji strijelac utakmice i Golden Statea sa 33 ubačaja, a na teren se vratio, nakon pauze od pet utakmica zbog ozljede ligamenta, Draymond Green koji je zabio četiri koša i upisao pet asistencija.

LA Clippersi su sa 98-88 slavili kod kuće protiv Toronto Raptorsa, a do pobjede ih je vodio Lou Williams koji je utakmicu završio sa 21 poenom.

Kawhi Leonard je ubacio samo 12 koševa uz 11 skokova i devet asistencija. Ivica Zubac je u 17 minuta na terenu zabio šest koševa (šut iz igre 3/9) uz devet skokova te po jednom ukradenom loptom i jednim blokom. Pascal Siakam je predvodio Raptorse sa 16 ubačaja i 10 skokova.

Houston Rockets su u gostima sa 122-116 nadigrali New Orleans Pelicanse, a James Harden je za pobjedu svoje momčadi zabio 39 koševa, dok je Russell Westbrook dodao 26.

Boston Celtics su kod kuće sa 116-106 svladali Dallas Maverickse, a Kemba Walker je zabio osam trica i 24 od ukupno 29 koševa u drugom poluvremenu za pobjedu domaće momčadi. Kod Dallasa je najbolji bio Luka Dončić sa 34 pogotka.

Memphis Grizzliese su do pobjede u gostima od 113-109 nad San Antonio Spursima vodili Jaren Jackson Jr. sa 24 i Dillon Brooks sa 21 košem. LaMarcus Aldridge je bio najbolji pojedinac Spursa sa 19 ubačaja, a Luka Šamanić nije ulazio u igru.

Minnesota Timberwolves su sa 120-114 bili bolji od Detroit Pistonsa.

San Antonio Spursi su umirovili dres Tonyja Parkera.

19. travanj 2024 22:03